• Program Comarch ERP Optima

    Prowadzisz firmę w Wrocławiu i rozważasz wdrożenie w niej nowoczesnego oprogramowania takiego jak Comarch ERP Optima? Świetny wybór! Program ten bardzo dobrze sprawdzi się w firmach handlowych i usługowych. Korzysta z niego także ponad 6000 biur rachunkowych w tym kilkunastu naszych klientów we Wrocławiu. Comarch ERP Optima posiada wiele modułów umożliwiających obsługę i automatyzację wszystkich procesów w Twojej firmie. Łączna liczba firm używającch programu Comarch Optima w Polsce to ponad 65000. Dołącz do nich! Przekonaj się, że najpopularniejszy program w Polsce może poprawić efektywność Twojej firmy! Wybierz DATIVE Sp. z o.o. - profesjonalnego i doświadczonego Partnera Comarch.
    WIĘCEJ


Comarch ERP Optima

MODUŁY

Faktury i magazyn

Program Comarch ERP Optima daje możliwość wystawiania faktur każdego typu oraz prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej w tym wielomagazynowość.

Księgowość

Moduły Księga podatkowa oraz Księga Handlowa umożliwiają prowadzenie księgowości w każdego rodzaju firm oraz biur rachunkowych.

Płace i Kadry

Moduł Płace i Kadry programu Comarch ERP Optima potrafi obsłużyć nawet najbardziej skomplikowane wypłaty. Moduł Comarch HRM - to zdalny dostęp do urlopów, grafików czy szkoleń.

Biura rachunkowe

Comarch ERP Optima posiada wiele dedykowanych rozwiązań dla branży biur rachunkowych. Z tego programu korzysta już ponad 6000 biur rachunkowych w całej Polsce.

Business Intelligence

Pełne analizy biznesowe firmy dostępne w każdej formie i na każdym urządzeniu.

Aplikacja mobilna dla handlowców

Comarch Mobile Sprzedaż to aplikacja mobilna dla handlowców w pełni zintegrowania z programem magazynowym Comarch Optima.

Dative - profesjonalny i solidny Partner Comarch Optima we Wrocławiu. Comarch ERP Optima współpracuje zarówno z narzędziem analitycznym Comarch BI Point jak również z Microsoft Power BI
Comarch Optima Wrocław

Comarch ERP Optima


Kontakt

DATIVE Sp. z o.o. - Partner Comarch
Wrocław, ul. Podwale 75
biuroREMOVE@dativeREMOVE.com.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie podanym w formularzu kontaktowym w celu przygotowania i przekazania mi odpowiedzi na moją wiadomość.

Pani/Pana dane osobowe wymienione w niniejszej wiadomości ("e-mail") przetwarzane są przez DATIVE Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Podwale 75 ("DATIVE Sp. z o. o."- Administrator Danych) w celu przygotowania i przekazania Pani/Panu odpowiedzi na wiadomość i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Administrator Danych informuje, że na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 Nr 101, poz. 926, z późn. zm.), w szczególności na podstawie art. 32 tejże ustawy, ma Pani/Pan uprawnienia w zakresie kontroli przetwarzania danych osobowych, które Pani/Pana dotyczą, w tym między innymi, prawo dostępu do treści Pani/Pana danych osobowych oraz do ich poprawiania. Podanie DATIVE Sp. z o.o. danych osobowych jest dobrowolne.

Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie wglądu do moich danych oraz ich poprawiania.

© DATIVE Sp. z o.o.