• Program Comarch ERP Optima

    Prowadzisz firmę w Wrocławiu i rozważasz wdrożenie w niej nowoczesnego oprogramowania takiego jak Comarch ERP Optima? Świetny wybór! Program ten bardzo dobrze sprawdzi się w firmach handlowych i usługowych. Korzysta z niego także ponad 6000 biur rachunkowych w tym kilkunastu naszych klientów we Wrocławiu. Comarch ERP Optima posiada wiele modułów umożliwiających obsługę i automatyzację wszystkich procesów w Twojej firmie. Łączna liczba firm używającch programu Comarch Optima w Polsce to ponad 65000. Dołącz do nich! Przekonaj się, że najpopularniejszy program w Polsce może poprawić efektywność Twojej firmy! Wybierz DATIVE Sp. z o.o. - profesjonalnego i doświadczonego Partnera Comarch.
    WIĘCEJ


Comarch ERP Optima

MODUŁY

Kasa/Bank

Podstawowy moduł systemu Comarch Optima, który umożliwia prowadzenie rozliczeń kasowo-bankowych, zaciągania wyciągów, a także weryfikację stanu płatności w firmie. Integruje większość danych w programie i jest wymagany do prawidłowego działaia innych modułów. Faktury i magazyn

Program Comarch ERP Optima daje możliwość wystawiania faktur każdego typu oraz prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej w tym wielomagazynowość. Wystawianie faktur możliwe jest w module faktury natomiast magazyn możesz prowadzić w module Handel lub Handel Plus. Szeroka funkcjonalność pozwala na obsłużenie i przyśpieszenie prawie każdego procesu w magazynie oraz sprzedaży.

Księgowość

Moduły Księga podatkowa oraz Księga Handlowa umożliwiają prowadzenie księgowości w każdego rodzaju firm oraz biur rachunkowych. Moduł Księga Handlowa Comarch Optima dostępny jest także w wersji PLUS, która umożliwia prowadzenia kont walutowych oraz księgowania na nie schematami dzięki czemu Twoi księgowi oszczędzą sobie sporo ręcznej pracy.

Płace i Kadry

Moduł Płace i Kadry programu Comarch ERP Optima świetnie sprawdza się do naliczania wypłat. Jest zawsze zgodny z obowiązującymi przepisami prawa oraz posiada aktualne drugi np. deklaracji podatkowych. Moduł Płace i Kadry PLUS dzięki bardzo szerokiej funkcjonalności potrafi obsłużyć nawet najbardziej skomplikowane wypłaty dla setek pracowników równocześnie.

Comarch HRM

Moduł Comarch HRM - to nowoczesna aplikacja webowa umożliwiająca zdalny dostęp do urlopów, grafików czy szkoleń. Dzięki niemu Twoi pracownicy będą mogli zgłosić urlop wygodnie poprzez logowanie w przeglądarce lub zdalnie sprawdzić swój grafik. W pełni współpracuje z modułem Płace i Kadry Comarch ERP Optima.

Środki Trwałe Dzięki temu modułowi będziecie mogli w wygodny sposób prowadzić ewidencję i amortyzację środków trwałych w swojej firmie.

Biura rachunkowe

Comarch ERP Optima posiada wiele dedykowanych rozwiązań dla branży biur rachunkowych np. moduł biuro rachunkowe umożliwia wykonywanie wielu różnych seryjnych operacji na wielu bazach danych. Z tego programu korzysta już ponad 6000 biur rachunkowych w całej Polsce.

Comarch OCR i DMS Skanuj i wczytuj bezpośrednio do systemu wszystkie dokumenty (OCR), a następnie śledz ich obieg, zatwierdzanie i dekretowanie poprzez moduł do zarządzania elektronicznym obiegiem dokumentów (DMS).

E-sprawozdania i Comarch PPK Najnowsze z modułow współpracujących z różnymi systemami Comarch ERP (oczywiście także z Comarch Optima), które powstały by zaspokoić potrzeby przedsiębiorstw wynikające z nowych przespiów prawa.

CRM Moduł CRM pozwala na sprawne i łatwe zarządzanie relacjami z Twoimi klientami i potencjalnymi klientami. Umożliwi ewidencję działań sprzedażowych, przygotowanie ofert, a moduł CRM PLUS pozwoli na automatyzację windykacji należności.

Serwis Moduł ten służy do obsługi prac serwisowych u klientów. Świetnie sprawdzi się w różnych firmach serwisujących sprzęt i urządzenia.

E-sklep Comarch Optima współpracuje z rozwiązaniem e-commerce krakowskiego producenta. W pełni zintegrowana gospodarka magazynowa z wysokiej klasy e-sklepem pozwoli na sprawną i szybką obsługę sprzedaży internetowej. Rozwiązania technologiczne sprawiają, że jego pozycjonowanie staje się szybsze i skuteczniejsze, a to niezwykle istotne przy promocji e-sklepu.

Business Intelligence

To rozwiązanie dla właścicieli firm oraz osób odpowiedzialnych za zarządzanie. Pełne analizy biznesowe firmy dostępne w każdej formie i na każdym urządzeniu. Chcesz sprawdzić w jakim regione najlepiej sprzedają się Twoje produkty? Który sprzedawca ma najlepsze wyniki w danym miesiącu? Moduł Business Intelligence odpowie na te i wiele innych pytań!

Aplikacja mobilna dla handlowców

Comarch Mobile Sprzedaż to aplikacja mobilna dla handlowców w pełni zintegrowania z programem magazynowym Comarch Optima. Dzięki niej Twoi handlowcy w łatwy i wygodny sposób będą mogli składać zamówienia oraz wysyłać je do centrali lub zewnętrznych hurtowni oraz na bieżąco sprawdzać stany magazynowe, a także wystawiać dokumenty sprzedażowe np. faktury czy paragony.

Dative - profesjonalny i solidny Partner Comarch Optima we Wrocławiu. Comarch ERP Optima współpracuje zarówno z narzędziem analitycznym Comarch BI Point jak również z Microsoft Power BI oraz oczywiście z modułem analizy Business Intelligence. Jak widzicie bogactwo funkcjonalne tego systemu jest olbrzymie. To dlatego zaufało mu tak wielu polskich przedsiębiorców. Obecnie liczba przedsiębiorstw korzystających z tego systemu przekracza 70 tysięcy na terenie caego kraju z czego zapewne około kilku tysięcy na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego. Wybierz moduły, które będą przydatne w Twoim biznesie, a następnie skomponuj z nich instalację dopasowaną do swoich potrzeb. Jako doświadczony i autoryzowany Comarch Partner pomożemy Ci prawidłowo skonfigurować ten program oraz dopisać brakujące funkcje czy raporty tak abyś mógł łatwo zarządzać całością przedsiębiorstwa w jednym systemie.
Comarch Optima Wrocław

Comarch ERP Optima
Comarch HRM
BI Point
Comarch HRM


Kontakt

DATIVE Sp. z o.o. - Comarch Optima Partner
Wrocław, ul. Podwale 75
biuroREMOVE@dativeREMOVE.com.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie podanym w formularzu kontaktowym w celu przygotowania i przekazania mi odpowiedzi na moją wiadomość.

Pani/Pana dane osobowe wymienione w niniejszej wiadomości ("e-mail") przetwarzane są przez DATIVE Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Podwale 75 ("DATIVE Sp. z o. o."- Administrator Danych) w celu przygotowania i przekazania Pani/Panu odpowiedzi na wiadomość i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Administrator Danych informuje, że na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 Nr 101, poz. 926, z późn. zm.), w szczególności na podstawie art. 32 tejże ustawy, ma Pani/Pan uprawnienia w zakresie kontroli przetwarzania danych osobowych, które Pani/Pana dotyczą, w tym między innymi, prawo dostępu do treści Pani/Pana danych osobowych oraz do ich poprawiania. Podanie DATIVE Sp. z o.o. danych osobowych jest dobrowolne.

Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie wglądu do moich danych oraz ich poprawiania.

© DATIVE Sp. z o.o.