• Autoryzowany Partner Comarch we Wrocławiu

    Szukasz profesjonalnego Partnera Comarch Optima we Wrocławiu? Powierz swój program Comarch ERP we właściwe ręce. DATIVE - to pewność skutecznego wdrożenia i obsługi systemu informatycznego. Dzięki naszej solidności i kreatywności zawsze rozwiązujemy problemy klientów. Firmy te w pełni wykorzystują system by zoptymalizacjować swój biznes i poprawić wyniki finansowe. Posiadamy około 80 skutecznych wdrożeń programu Comarch ERP Optima oraz 12 certyfikatów potwierdzających nasze kompetnecje jako Comarch Partner.
    WIĘCEJ

Doświadczenie i kompetencje

POSIADAMY CERTYFIKATY:

Certyfikat z zakresu księgowości na poziomie specjalista.

Poziom podstawowy certyfikatu. Potwierdza wiedzę i umiejętności wdrażania programu Comarch ERP Optima w działach księgowości oraz biurach rachunkowych. Jest to podstawowy certyfikat z tego obszaru.

Certyfikat z zakresu księgowości na poziomie profesjonalista.

Potwierdza najwyższy poziom umiejętności i wiedzy wdrożeniowej Partnera Comarch w obszarze księgowym. Wymaga szerokiej wiedzy i doświadczenia konfiguracyjnego od osoby zdającej egzamin. Warto na to zwrócić uwagę, gdyż nie każdy autoryzowany Comarch Partner może się nim pochwalić.

Certyfikat z zakresu płac i kadr na poziomie specjalista.

Zaświadcza posiadaną wiedzę i umiejętności wdrożeniowe programu Comarch ERP Optima w działach kadr i płac. Podobnie jak i w przypadku księgowości jest to niższy poziom certyfikatu.

Certyfikat z zakresu płac i kadr na poziomie profesjonalista.

Potwierdza najwyższy poziom zaawansowania oraz umiejętności i wiedzy wdrożeniowej w obszarze płac i kadr. Gdy chcecie wdrażać system w działach płac i kadr (HR) warto w szczególności zwrócić uwagę na to czy wybrany przez was Comarch Partner go posiada.

Certyfikat z zakresu logistyka na poziomie specjalista.

Dokumentuje kompetencje Partnera Comarch do wdrożeń programu Comarch Optima w firmach handlowych i logistycznych. Dotyczy on głównie znajomości modułu Handel oraz modułów bezpośrednio z nim związanych jak faktury czy kasa/bank.

Certyfikat z zakresu logistyki na poziomie profesjonalista.

Posiadanie tego certyfikatu potwierdza kompetencje i doświadczenie w trudnych wdrożeniach dla firm handlowych. Posiadanie go oznacza perfekcyjną znajomość modułu Handel i Handel Plus Comarch Optima oraz innych bezpośrednio z nim związanych odpowiadających za prawidłowe prowadzenie sprzedaży i gospodarki magazynowej.

Jak widzicie nasza działalność jako Comarch Partner opiera się nie tylko na wieloletnim doświadczeniu wdrożniowym i serwisowym ale również licznych certyfikatach, które odnawiamy co roku. W ten sposób macie pewność, że dysponujemy bieżącą i aktualną wiedzą wdrożeniową w zakresie systemu informatycznego Comarch Optima. Oferujemy również wsparcie wdrożeniowe i szkoleniowe w zakresie narzędzia analitycznego Power BI Microsoft oraz innych rozwiązań analitycznych takich jak Comarch BI Point czy moduł Business Intelligence współpracujący z programem Comarch ERP Optima.

Jeśli chcecie poznać nasze referencje lub po prostu umówić się na bezpłatne spotkanie czy prezentację zachęcamy do kontaktu!

Partner Comarch Wrocław

Wdrożenia Comarch ERP Optima


Kontakt

DATIVE Sp. z o.o. - Comarch Partner
Wrocław, ul. Podwale 75
biuroREMOVE@dativeREMOVE.com.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie podanym w formularzu kontaktowym w celu przygotowania i przekazania mi odpowiedzi na moją wiadomość.

Pani/Pana dane osobowe wymienione w niniejszej wiadomości ("e-mail") przetwarzane są przez DATIVE Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Podwale 75 ("DATIVE Sp. z o. o."- Administrator Danych) w celu przygotowania i przekazania Pani/Panu odpowiedzi na wiadomość i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Administrator Danych informuje, że na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 Nr 101, poz. 926, z późn. zm.), w szczególności na podstawie art. 32 tejże ustawy, ma Pani/Pan uprawnienia w zakresie kontroli przetwarzania danych osobowych, które Pani/Pana dotyczą, w tym między innymi, prawo dostępu do treści Pani/Pana danych osobowych oraz do ich poprawiania. Podanie DATIVE Sp. z o.o. danych osobowych jest dobrowolne.

Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie wglądu do moich danych oraz ich poprawiania.

© DATIVE Sp. z o.o.